Vytvářím 3D vizualizace obchodních prostor, typových bytů či vizualizace interiéru rodinných domů. Díky tomu si velmi jednoduše představíte, jak váš prostor bude vypadat, a můžete si tak snadno vyzkoušet, jak budou fungovat různé materiály, barvy, průnik světla nebo rozmístění nábytku. Už tak nemusíte zatěžovat svou představivost. Podívejte na vaší vizi dříve, než utratíte vyhrazené finanční prostředky.

Jako podklad k vytvoření 3D modelu postačí např. výkresová dokumentace, kvalitní fotografie či mapové podklady podle kterých navrhnu 3D vizualizaci. Pokud však máte k dispozici technickou dokumentaci, která je geometricky správná, samotné vypracování usnadní práci a tím bude také levnější celý projekt. V obou případech je důležité, aby v podkladu byly zahrnuty všechny prvky, které mají být součástí vypracování. Zejména okna a dveře, kóty příček a případně rozmístění vybavení interiéru či exteriéru.

Výsledné vizualizace můžete použít při prodeji, prezentaci nemovitosti na webových stránkách, v reklamních materiálech a je nedílnou součástí nejrůznějších potřeb realitních makléřů a realitních kanceláří.

Ceník služeb

Ceny jsou uvedeny pouze orientačně. Výslednou cenu Vám rád sdělím po konzultaci a zadání konkrétních požadavků na vizualizaci.

U vizualizace je cena závislá na počtu a složitosti prvků, přesnosti dodaných podkladů, typu a rozměrech modelace zařízení a interiérových prvků, aplikací výsledných textur, modelace zařízení exteriérů (jako například modelace veřejného osvětlení, rostlin, cest, parkovišť, automobilů apod.)

V každé vizualizaci je zahrnut jeden render ve Full HD rozlišení v základním pohledu. Ceny za další rendery jsou uvedeny níže.

 3D vizualizace interiérů

Standardní vizualizace

od 1 500 Kč do 3 000 Kč

Fotorealistická vizualizace

od 3 000 Kč


3D rendering

Rendery je možné objednat ve dvou rozlišeních - Full HD (1920×1080) a 4K (3840x2160). Termín dodání pohledů je zhruba 3 pracovní dny od objednaní. Při větším počtu renderů je možné uplatnit množstevní slevu v závislosti na vizualizaci projektu.

Full HD (1920×1080) 250 Kč/ks

4K (3840x2160) 500 Kč/ks

Aktuální ceník ke stažení

Kontakt

© 2019 Lukáš Polanský | Redakční systém Dragon od onemark.cz

Kontaktujte mě

Ozvu se vám během následujících 24 hodin.