Zhotovím pro vás fotorealistickou 3D vizualizaci exteriéru bytových, rodinných, řadových či komerčních budov. Díky této vizualizace získáte reálný pohled na umístění budov v reálním prostředí, rozmístění vegetace apod.

Na základě vámi dodaných podkladů můžu vizualizaci zasadit i do reálné fotografie a zvýšit tak věrohodnost vizualizace. Pokud nevlastníte kvalitní fotografie z reálného prostředí, kde se bude budova nacházet, vyfotografuji lokalitu přímo na místě. Výsledné vizualizace můžete použít při prodeji, na webu či v reklamních materiálech.

Jako podklad k vytvoření 3D modelu postačí např. výkresová dokumentace, kvalitní fotografie či mapové podklady podle kterých navrhnu 3D vizualizaci. Pokud však máte k dispozici technickou dokumentaci, která je geometricky správná, samotné vypracování usnadní práci a tím bude také levnější celý projekt. V obou případech je důležité, aby v podkladu byly zahrnuty všechny prvky, které mají být součástí vypracování. Zejména okna a dveře, kóty příček a případně rozmístění vybavení interiéru či exteriéru.

Výsledné vizualizace můžete použít při prodeji, prezentaci nemovitosti na webových stránkách, v reklamních materiálech a je nedílnou součástí nejrůznějších potřeb realitních makléřů a realitních kanceláří.

Ceník služeb

Ceny jsou uvedeny pouze orientačně. Výslednou cenu Vám rád sdělím po konzultaci a zadání konkrétních požadavků na vizualizaci.

U vizualizace je cena závislá na počtu a složitosti prvků, přesnosti dodaných podkladů, typu a rozměrech modelace zařízení a interiérových prvků, aplikací výsledných textur, modelace zařízení exteriérů (jako například modelace veřejného osvětlení, rostlin, cest, parkovišť, automobilů apod.)

V každé vizualizaci je zahrnut jeden render ve Full HD rozlišení v základním pohledu. Ceny za další rendery jsou uvedeny níže.

3D vizualizace exteriérů

Rodinné domy

Standardní vizualizace

od 2 000 Kč do 4 000 Kč

Fotorealistická vizualizace

od 4 000 Kč

Bytové domy

Standardní vizualizace

od 4 000 Kč do 8 000 Kč

Fotorealistická vizualizace

od 8 000 Kč


3D rendering

Rendery je možné objednat ve dvou rozlišeních - Full HD (1920×1080) a 4K (3840x2160). Termín dodání pohledů je zhruba 3 pracovní dny od objednaní. Při větším počtu renderů je možné uplatnit množstevní slevu v závislosti na vizualizaci projektu.

Full HD (1920×1080) 250 Kč/ks

4K (3840x2160) 500 Kč/ks

Aktuální ceník ke stažení

Kontakt

© 2019 Lukáš Polanský | Redakční systém Dragon od onemark.cz

Kontaktujte mě

Ozvu se vám během následujících 24 hodin.